new-tariff  

Працівники Черкасиводоканалу оновлюють каналізаційний колектор по вул. Новопречистенській

 DSC0468Для забезпечення безперебійного водовідведення нашим підприємством проводяться планові обстеження мереж по виявленню аварійних ділянок трубопроводів, які потребують заміни. За результатами огляду, по вул. Новопречистенській розпочато роботи з реконструкції частини самопливного каналізаційного колектора, який через тривалий термін експлуатації майже повністю вийшов з ладу.

Загалом планується оновити близько 100 метрів трубопроводу методом санації. Наразі на місці працює спецтехніка та бригада аварійно-відновлювальних робіт. Вже встановлено глушки, насоси для перекачки стоків, змонтовано обвідну лінію та проведено розкопки. Після очистки старої мережі від бруду та сміття, за допомогою потужної гідродинамічної машини, наші працівники виконають заміну старого трубопроводу на новий із сучасних матеріалів.

Український виробник поліетиленових труб гарантує термін експлуатації майже 100 років. Тобто, найближче століття мешканці цього району не відчуватимуть незручностей з водовідведенням.

Для виконання повного обсягу планово-ремонтних робіт, рух транспортних засобів вулицею Новопречистенською між вул. Гоголя та бульв. Шевченка із 14 до 31 травня обмежений. Відповідне рішення ухвалили під час засідання виконавчого комітету.

Завершити роботи планується в найкоротший термін.

 

9j

2j

3j

4j

5j

6j

7j

8j

9j

10j

11j

12j

13j

14j

15j

16j

17j

18j

19j

20j

21j

22j

23j

24j

Новини КП Черкасиводоканал