new-tariff  

Члени всеукраїнської асоціації міст України відвідали модернізовану насосну станцію черкаського водоканалу

8hВ рамках реалізації Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» у Черкасах було проведено виїзне засідання Секції асоціації міст України з питань житлово-комунального господарства. Під час заходу фахівці з різних куточків держави у сфері ЖКГ відвідали модернізовані об’єкти нашого підприємства.

Головний інженер КП «Черкасиводоканал» Олександр Гончаренко детально розповів візитерам про роботу однієї з головних насосних станції, яка перекачує питну воду з Дніпровської водоочисної станції в розподільчу мережу міста. У 2011 році стратегічний об’єкт було модернізовано за кредитні кошти світового банку, що дало позитивний результат в енергозбереженні. За рахунок впровадження таких оновлень, підприємству вдається мати один з найнижчих тарифів серед водоканалівУкраїни.

Також члени асоціації відвідали центральний майданчик водоканалу, де мали можливість ознайомитися з роботою оновленого абонентського та загального відділів. Під час екскурсії по території наші фахівці розповіли про більш ніж сторічну історію розвитку підприємства та про його сучасну структуру.

Такі зустрічі для обміну досвідом між фахівцями у сфері ЖКГ надзвичайно важливі. Це чудова можливість поділитися напрацюваннями для вирішення спільних проблем, що веде до вдосконалення роботи усієї галузі.

 

1h

2h

3h

4h

5h

6h

7h

9h

10h

11h

12h

13h

14h

15h

16h

17h

18h

19h

20h

21h

Новини КП Черкасиводоканал