new-tariff  

Черкасиводоканал вперше взяв участь у всеукраїнському конкурсі «Кращий за професією» та здобув нагороди у двох номінаціях (відео)

8o4 травня на площі перед Полтавським академічним музично-драматичним театром ім. Гоголя відбувся конкурс «Кращий за професією». За призові місця боролися фахівці водоканалів Полтави, Кременчука, Сум, Черкас, Кропивницького, Кривого Рогу та Запоріжжя.

         Конкурс «Кращий за професією» організований полтавським водоканалом вперше був проведений 16 вересня 2017 року. Тоді захід мав статус обласного: участь у ньому брали представники водоканалів Полтави та Кременчука.

         З кожним роком кількість учасників зростала і цьогоріч до змагань долучилися фахівці семи водоканалів, в тому числі і Черкасиводоканалу. Відтак, конкурс набув статусу всеукраїнського.

         Перед початком заходу, із вітаннями, виступили організатори, керівники та делегати підприємств-учасників.

– Приємно те, що щороку учасників змагань стає все більше. Водопровідно-каналізаційне господарство – одне з найважливіших серед усіх житлово-комунальних господарств країни. Тому ми прагнемо показати усю важливість, усю значимість робітничих професій. Демонструючи свою майстерність, змагаючись у дружньому колі колег, люди розвиваються, вдосконалються, і отримують великий стимул до подальшого підняття свого фахового рівня, – наголосив голова Асоціації «Питна вода України» Юрій Хіврич.

У змаганнях взяли участь більше ста конкурсантів. Суддями стали фахівці водоканалів та «Полтаватеплоенерго».

Проводили конкурс у 8-ми номінаціях. Контролери служби обліку та бухгалтери виконували письмові завдання. Глядачі ж спостерігали за роботою слюсарів водопровідних мереж та служби каналізації, електромонтерів, електрогазозварників, машиністів автомобільного крану та машиністів екскаватора.

Найбільшу увагу глядчів, як і в попередні рази, привернули змагання машиністів екскаватора. До їхніх ковшів були прикріплені ложки, якими фахівці діставали з піску металеві кульки та обережно опускали їх в невеличкі корзинки. Також екскаваторники «будували» з полін «вежі».

У цій найвидовищнішій номінації перемогу здобув водій екскаватора КП «Черкасиводоканал» Дмитро Задорожній, який, не зважаючи на роботу на чужій техніці, показав найвищий майстер-клас.

Ще одну перемогу святкував працівник нашого підприємства – електрогазозварник Юрій Бердник, який здобув срібло у відповідній номінації.

Машиністи автомобільного крану, в свою чергу, віртуозно маніпулювали вантажами.

Найкращі учасники у кожній номінації отримали цінні призи за І, ІІ і ІІІ місця. Але найголовніша мета цього заходу – не лише визначити рівень майстерності, а й поділитися досвідом. Це не боротьба, а дружня зустріч колег. Кожен учасник мав можливість навчитися у своїх колег та перейняти досвід виконання своїх службових обов’язків. Обмін знаннями сприяє спільному розвитку, покращенню якості послуг, які надають водоканали.

 

 

 

Новини КП Черкасиводоканал