new-tariff  

Оголошення про відкрите обговорення щодо необхідності внесення змін до тарифів та Інвестиційної програми КП «Черкасиводоканал» на 2019 рік

t 1 vodaНа виконання вимог постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.06.2017 № 866, нашим підприємством буде проведено відкрите обговорення щодо необхідності змін до тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) і Інвестиційної програми КП «Черкасиводоканал» на 2019 рік.

Відкрите обговорення відбудеться у четвер, 18 квітня 2019 року, о 16-00 в приміщенні актового залу підприємства за адресою: вул. Гетьмана Сагайдачного, 12 (4-й поверх).

Зауваження та пропозиції, а також заявки на участь у відкритому обговоренні приймаються до 12-00 18.04.2019 у друкованому вигляді за адресою вул. Гетьмана Сагайдачного, 12, в електронному вигляді на адресу електронної пошти:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Обґрунтування щодо необхідності встановлення тарифів див. тут.

Новини КП Черкасиводоканал