new-tariff  

«Черкасиводоканал» поінформував міського голову про ситуацію на підприємстві

zvernennya-lyst-list-pismo-ruchka-840x445Через складний фінансовий стан на КП «Черкасиводоканал», який з кожним днем тільки погіршується, було підготовлено лист-звернення до міського голови Анатолія Бондаренка з проханням сприяти позитивному вирішенню питання надання фінансової підтримки в сумі 21,3 млн. грн.

Причина такої кризової ситуації полягає у тому, що «Черкасиводоканал», як і більшість водоканалів України, стали “заручниками” недосконалої політики держави, яка на сьогодні через порушення своїх зобов’язань перед комунальними підприємствами заборгувала значні кошти з компенсації різниці в тарифах.

У зв’язку з постійним браком коштів, підприємство вже не перший рік працює собі у збиток. Через відсутність обігових коштів, неможливо вчасно і в повному обсязі виконувати кредитні зобов’язання за субкредитною угодою, укладеною з метою впровадження спільного з МБРР інвестиційного проекту «Розвиток міської інфраструктури».

Внаслідок цього підприємству нараховуються пені та штрафні санкції, що значно погіршує ситуацію та штовхає підприємство до порушення забезпечення міста якісною питною водою.

Аби уникнути надзвичайної ситуації та колапсу у місті, колектив КП «Черкасиводоканал» звертається до міського голови та депутатського корпусу з проханням сприяти позитивному вирішенню питання надання фінансової підтримки з міського бюджету для забезпечення покриття поточних витрат комунального підприємства, які виникають в процесі господарської діяльності, пов’язані з наданням послуг централізованого водопостачання та водовідведення, і не враховані в повній мірі при затвердженні тарифів.

Маємо надію на порозуміння і підтримку.

 

001 - копия

 

002 - копия

Новини КП Черкасиводоканал