new-tariff  

Колектив КП «Черкасиводоканал» глибоко сумує з приводу втрати свого колеги

ГараєвУчора, 4 грудня, пішла із життя чудова людина, яку знали, цінували і поважали – Гараєв Рашіт Ібрайович, який пропрацював 15 років на посаді начальника цивільної оборони КП «Черкасиводоканал». Він залишився в пам’яті працівників професіоналом своєї справи, мудрою людиною та талановитим організатором.

         Народився Рашіт Ібрайович 25 березня 1936 року в с.Росмекеєво Кушнаренківського району Башкирської АРСР. Провів своє дитинство у м.Уфа, де і закінчив школу — 10 класів. По закінченні школи вступив до Оренбурзького зенітно-артилерійського військового училища, яке закінчив у 1959 році у званні — лейтенант.

         Військову службу проходив у Білоруському, Приволзькому, Київському військових округах та у групі військ Німеччини.

         У 1969-1974 роках був слухачем Київського вищого зенітно-ракетного інженерного училища, згодом Академія протиповітряної оборони сухопутних військ СРСР, на командно-штабному факультеті. Службу проходив у Київському військовому окрузі та системі Цивільної оборони СРСР і закінчив у званні - полковник.

         До нас на підприємство прийшов у вересні 1997 року на посаду начальника штабу Цивільної оборони. За час роботи на підприємстві Рашітом Ібрайовичем були розроблені кілька фундаментальних документів з цивільного захисту. Разом з директором Овчаренком С.В. підготували і видали книгу “Усе про воду”, яка стала навчальним посібником учнів та студентів навчальних закладів, а окремі екземпляри розійшлися по Україні та країнам ближнього зарубіжжя. У 2014 році до 100-річчя заснування КП “Черкасиводоканал” вийшла з друку книга “Черкаський водопровід” за участю Гараєва Р.І. як автора-упорядника.

         Починаючи з 2001 року, керівний склад і члени невоєнізованих формувань Водоканалу за професіоналізм і досягнуті успіхи при виконанні завдань цивільного захисту були відзначені Міністерством надзвичайних ситуацій України, а також органами місцевої влади нагородами і коштовними подарунками.

         У вересні 2012 року Рашіт Ібрайович пішов на заслужений відпочинок.

Його висока професійна майстерність, життєва мудрість, організаційний талант назавжди залишаться у пам'яті працівників Водоканалу.

Висловлюємо щирі та глибокі співчуття рідним та близьким.

Він назавжди залишиться в наших серцях. Вічна йому пам'ять.

Прощання відбудеться 6 грудня о 12.00 у Будинку жалоби.

Новини КП Черкасиводоканал