new-tariff  

Водоканалівці збираються на акцію протесту проти неправомірних дій міської влади

20181109 101413В приміщені готелю «Дніпро» відбулася прес-конференція стосовно відкритого листа, яке підготували працівники КП «Черкасиводоканал» до міського голови Анатолія Бондаренка. У колективному зверненні вимагається скасувати неправомірні розпорядження, які дестабілізують діяльність одного з найважливіших підприємств міста.

 

У заході прийняли участь депутат  Черкаської міської ради Олександр Радуцький, голова профкомуКП «Черкасиводоканал» Юрій Дерновий, представники місцевих засобів масової інформації та працівники «Черкасиводоканалу».

Під час зустрічі водоканалівці розповіли про неспокійну ситуацію, яка сьогодні склалася на підприємстві в наслідок неправомірних дій посадових осіб міської влади.

Другий місяць поспіль на підприємстві працює спеціально створена комісія під керівництвом Маркіна Євгенія Михайловича, яка проводить ревізію фінансово-господарської діяльності підприємства. Оскільки в діях голови комісії простежувалась упередженість, колектив водоканалу звернувся до міського голови та висловив недовіру Маркіну Є.М. Пройшло понад три тижні, але жодної відповіді так і не надійшло. Замість цього перевірку під керівництвом Маркіна подовжили ще на один місяць.

Наступний «тривожний дзвіночок» пролунав після того, як директор КП «Черкасиводоканал» Сергій Овчаренко потрапив на лікарняне ліжко. За його розпорядженням, під час тимчасової відсутності, виконувачем обов’язків стала досвідчена людина та справжній фахівець галузі Світлана Лісковець. Але, у керівника департаменту ЖКГ виявилась інша думка, яку своїм розпорядженням підтримав міський голова і призначив виконувачем обов’язків, з правом підпису фінансових документів «свою людину» - Григорія Кузьменка.

Усі ці дія були сприйняті колективом підприємства, як намагання змінити керівництво та приватизувати підприємство.

У зв’язку з цим, колектив КП «Черкасиводоканал» знову звернувся до Анатолія Бондаренка з вимогою скасувати розпорядження про спеціальну створену комісію та про призначення в.о. директора підприємства Григорія Кузьменка, усунути неправомірні втручання в господарську діяльність підприємства та утриматись від прийняття рішень щодо звільнення керівництва та співробітників підприємства.

Через проблему у порозумінні з міською владою, колектив підприємства буде вимушений звернутися до всеукраїнської асоціації «Укрводоканалекологія» з проханням терміново втрутитися в ситуацію, аби уникнути дестабілізації діяльності підприємства та вимушений оголосити безстрокову акцію протесту.

 

20181109 10012420181109 10014620181109 10104020181109 10241020181109 10334820181109 103406

Новини КП Черкасиводоканал