new-tariff  

Чекаємо на відповідь!

zvernennya-lyst-list-pismo-ruchka-840x44516 жовтня працівники КП «Черкасиводоканал» підготували та надіслали відкритий лист-звернення до міського голови Анатолія Бондаренка стосовно організації роботи спеціально створеної комісії для перевірки фінансово-господарської діяльності підприємства.

 

У своєму повідомленні колектив одного з провідних підприємств міста висловив недовіру голові комісії Маркіну Євгенію Михайловичу, в діях якого простежується упередженість, намагання у будь-який спосіб дискредитувати керівництво підприємства, використати надану інформацію з метою спотворення фактів та доведення до дестабілізації діяльності підприємства.

Для проведення чесної та прозорої перевірки, працівники звернулися до міського голови з проханням замінити Маркіна Є.М. на іншу особу, яка об’єктивно та без особистої упередженості проведе перевірку діяльності.

Пройшло понад три тижні, однак й досі жодної відповіді не надійшло. Замість врахування думки колективу, міський голова підписав розпорядження про подовження перевірки ще на місяць не змінивши голову комісії.

Маємо надію, що Анатолій Васильович все ж таки врахує думку людей, завдяки праці яких, місто забезпечене цілодобовим безперебійним водопостачанням.

 

1 001

2 001

Новини КП Черкасиводоканал