new-tariff  

Шануємо ветеранів

1Колектив КП «Черкасиводоканал» урочисто привітав начальника відділу  охорони праці Світлану Сумську з виходом на заслужений відпочинок.

 

Понад сорок років вона працює на підприємстві, куди прийшла молодим спеціалістом 2 серпня 1978 року на посаду інженера-конструктора дільниці з ремонту і технічного обслуговування. Молода енергійна дівчина завзято взялася за справу і досягла неабияких результатів. З вересня 1995 року зайняла посаду головного спеціаліста з охорони праці, а згодом стала начальником відділу охорони праці. Світлана Миколаївна внесла вагомий внесок у розвиток підприємства.

Саме завдяки їй КП «Черкасиводоканал» неодноразово визнавали одним із кращих підприємств з охорони праці і техніки безпеки.

Привітати Світлану Миколаївну зібралися працівники підприємства. Директор Сергій Овчаренко вручив грамоту та висловив слова подяки від колективу. До привітань долучився голова обкому профспілки працівників ЖКГ та побутового обслуговування населення Іван Анашкевич. Він нагородив Сумську С.М. почесною грамотою і грошовою нагородою та подякував за багаторічну плідну співпрацю.

Колектив КП «Черкасиводоканал» дякує Сумській Світлані Миколаївні як фахівцю, колезі, хорошій людині. Здоров’я та довго віку Вам!

 

23456

Новини КП Черкасиводоканал