new-tariff  

Черкаським старшокласникам - про питну воду

Черкаським старшокласникам - про питну водуДень інформації для учнів 10 класу загальноосвітньої школи №17 провели фахівці КП "Черкасиводоканал" та представники Центральної бібліотеки ім.Лесі Українки. Захід було приурочено до Всесвітнього дня водних ресурсів, отож головною темою спілкування стала вода, її значення у житті людини та важливість споживання правильно очищеної води.

Головний технолог Водоканалу Олександр Гончаренко розповів старшокласникам про технології підготовки води, котру Черкаський водоканал щодня подає в домівки жителів міста. За його словами, для дотримання жорстких гігієнічних вимог до якості води, прописаних у Державних санітарних нормах та правилах, чинних із липня 2010 року, комунальне підприємство "Черкасиводоканал" викорустовує коагулянти виробництва Польщі та України, флокулянти та активоване вугілля.

Звичайно, у процесі підготовки води використовується хлор, оскільки нині цей метод є найбільш ефективним у підтриманні належної якості води за мікробіологічними показниками та санітарного стану водорозподільчої мережі міста. Як зазначив головний технолог, "Черкасиводоканал" приділяє особливу увагу концентраціям залишкового хлору в питній воді, яка подається черкасцям.

Головний технолог КП "Черкасиводоканал" Олександр Гончаренко- Я пишаюся тим, що "Черкасиводоканал" на сьогодні є одним із небагатьох водних підприємств України, які із введенням більш жорстких стандартів якості, дотримується прописаних норм, - наголосив Олександр Гончаренко.

Тема якості води виявилася цікавою школярам, тому вони задавали чимало запитань, одержуючи вичерпні відповіді. Зокрема, присутніх цікавили ефективність різних способів доочистки води у домашніх умовах і на що варто звертати увагу, обираючи той чи інший фільтр.

- Сподіваюся, такі зустрічі із школярами стануть традиційними, адже тема води завжди актуальна, а її якість цікавить усіх свідомих громадян. Свідченням цього є постійна увага громадськості та велика кількість публікацій у засобах масової інформації, - зазначила Неля Смаглій, бібліограф Центральної бібліотеки ім.Л.Українки.

Нагадаємо, що Всесвітній день водних ресурсів запроваджено Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році і щороку відзначається 22 березня.

 Учні 10 класу загальноосвітньої школи №17

Новини КП Черкасиводоканал