new-tariff  

Відкритий оглядовий колодязь – загроза для життя та здоров’я містян

IMG 20170920 184704Останнім часом в засобах масової інформації все частіше з’являються повідомлення про випадки потрапляння людей у відкриті оглядові колодязі, що інколи закінчуються трагічно. Головною причиною є крадіжки чавунних кришок люків на міських мережах, які знаходяться на балансі багатьох підприємств та організацій.

 

З початку поточного року тільки на мережах водопостачання та водовідведення викрадено майже два десятки кришок люків. На кожний випадок працівники КП «Черкасиводоканал» реагують миттєво і вживають необхідних заходів.

Крім того підприємство планомірно проводить комплекс робіт, що передбачають безпечне користування мережами. Це планові обстеження оглядових колодязів та їх поточні ремонти. На зелених зонах встановлюються композитні люки, які витримують до п’яти тон навантаження. На проїжджих частинах – «антивандальні», які мають спеціальне кріплення та витримують навантаження до сорока тон. Таких люків, в цьому році, вже замінено 45 штук.

КП «Черкасиводоканал» вкотре звертається до містян із закликом бути обачними і при виявленні відкритого оглядового колодязя повідомляти центральну диспетчерську службу підприємства (тел. 37-35-33) або оперативну службу міста (тел. 1505). Пам’ятайте, що відкритий оглядовий колодязь – це завжди загроза для життя та здоров’я мешканців міста.

Новини КП Черкасиводоканал