new-tariff  

З початку поточного року виявлено понад 30 самовільних приєднань

DSCF6799Працівники КП «Черкасиводоканал» продовжують роботу по пошуку недобросовісних споживачів, які самовільно приєдналися до мереж підприємства і таким чином не сплачують за отримані послуги з постачання питної води та водовідведення, тобто крадуть воду з інженерних мереж та незаконно зливають стоки у каналізацію.

 

Такі дії «нелегальних» абонентів наносять збитки підприємству у вигляді недоотримання коштів, що спрямовуються на водопідготовку та водовідведення.

Під час відповідних рейдів, фахівцями водоканалу проводяться обстеження можливих несанкціонованих приєднань і після підтвердження наявності «нелегального» абонента, бригада слюсарів відключає його від мережі. В результаті споживач не тільки не зекономить на приєднанні, а й заплатить значно більше. Адже, йому доведеться сплатити за обстеження, відключення та за повторне підключення в розмірі близько 3 тис. грн..

 Закликаємо споживачів офіційно оформляти усі підключення до міських мереж – це позбавить вас зайвих витрат на легалізацію отримання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення.

DSCF6713

Інформація щодо офіційного підключення до водопроводу та до каналізації!

Для отримання технічних умов на розробку проектної документації на підключення об'єктів до міських мереж водопостачання та водовідведення юридичні та фізичні особи-підприємці мають подати до загального відділу КП “Черкасиводоканал” такі документи:


1. План ділянки будівництва на геодезичній підоснові з нанесенням усіх підземних комунікацій (в масштабі 1:200).
2. Рішення виконавчого комітету міської ради про затвердження містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки.
3. Опитувальний лист про загальну добову потребу у воді питної якості та розрахунок максимального добового об'єму стічних вод (заповнюється проектною організацією (завіряється печаткою цієї організації та печаткою фірми-замовника). 
4. Заява . 

5. Дозвіл співвласників земельної ділянки та житлового будинку (якщо вони є)  на прокладку трубопроводу по землі загального користування (відповідно до Земельного кодексу України, ст. 89, п.3.);

6.У разі підключення до приватних водопровідних чи каналізаційних мереж – дозвіл власника мереж.

DSCF6718

Для отримання технічних умов на проектування підключення об'єктів до міських мереж водопостачання та водовідведення жителі приватного сектора мають подати до загального відділу КП “Черкасиводоканал” такі документи:


1. Технічний паспорт будинку (видається ЧОБТІ).
2. Державний акт на земельну ділянку (за наявності).
3. Заява.

4. Дозвіл співвласників земельної ділянки та житлового будинку (якщо вони є)  на прокладку трубопроводу по землі загального користування (відповідно до Земельного кодексу України, ст. 89, п.3.);

5.У разі підключення до приватних водопровідних чи каналізаційних мереж – дозвіл власника мереж.

DSCF6747

Контакти: Загальний відділ Водоканалу — вул.Гетьмана Сагайдачного, 12, 1 поверх, тел. 54 – 36 – 73

Прийомні дні: Понеділок -  Четвер,  з  8.00- 17.00,  П’ятниця,  з  8.00-16.00   

DSCF6758DSCF6770DSCF6787DSCF6797

Новини КП Черкасиводоканал