new-tariff  

Із професійним святом!

Шановні колеги!

КП "Черкасиводоканал"Наша щоденна робота – забезпечувати населення якісними послугами водопостачання та водовідведення. І саме від нас залежить комфортність життя черкасців, оскільки без води важко уявити хоча б один наш день. Кропітка праця 24 години 7 днів на тиждень дозволяє місту нормально функціонувати, а жителям – не замислюватися над складним процесом постачання питної води у їхні домівки.

У День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення хочу побажати усім нам, хто працює на благо споживачів, і надалі створювати затишок і комфорт у домівках та офісах черкасців. Сподіваюся, що наше відповідальне ставлення до спільної справи стане запорукою подальшого поступу та успішного розвитку нашого підприємства. Маю надію, що разом ми йдемо правильним шляхом, який дозволить нашим споживачам і надалі отримувати якісну питну воду, а нам – постійно удосконалювати технології своєї роботи.

Отож, щиро вітаю Вас зі святом! Бажаю вам міцного здоров'я, добробуту і злагоди у Ваших родинах, наснаги та успіхів у професійній діяльності!

З повагою, директор

Сергій Овчаренко

Новини КП Черкасиводоканал