new-tariff  

Запрошуємо взяти участь у відкритому обговоренні щодо необхідності встановлення тарифів та змін до них

СТЕНД 2На виконання вимог постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.06.2017 № 866, Комунальним підприємством «Черкасиводоканал» Черкаської міської ради буде проведено відкрите обговорення (відкрите слухання) питання щодо встановлення/зміни тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення і тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).

 Відкрите обговорення (відкрите слухання) відбудеться у четвер, 5 квітня 2018 року, о 16-00 в приміщенні актового залу підприємства за адресою: вул. Гетьмана Сагайдачного, 12 (4-й поверх).

 Зауваження та пропозиції, а також заявки на участь у відкритому обговоренні приймаються до 16-00 04.04.2018 у друкованому вигляді за адресою вул. Гетьмана Сагайдачного, 12, в електронному вигляді на адресу електронної пошти:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Обґрунтування щодо необхідності встановлення цін (тарифів)/змін до них див. тут.

Новини КП Черкасиводоканал