new-tariff  

Левченко Юрий Павлович (1938-2018 рр.)

БезымянныйСьогодні, 2 березня пішла із життя чудова людина, яку знали, цінували і поважали – Левченко Юрий Павлович.

Народився він 30 січня 1938 року у с.Фрунзе Ворошиловградської обл. (нині Луганської). У 1965 — 1970 рр. навчався у Полтавському інженерно-будівельному інституті, який закінчив з відзнакою за спеціальністю “Водопостачання і каналізація” та отримав кваліфікацію інженера-будівельника.

         Після закінчення був направлений на роботу у Черкаське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства м. Черкаси.

         Розпочав свою трудову діяльність старшим майстром насосних станцій Черкаського водоканалу. У 1971 році призначається головним інженером очисних споруд стічних вод, а у 1973 році — головним інженером підприємства. З 1980-1989 рр. він очолював КП «Черкасиводоканал».

Юрій Павлович запам’ятався усім працівникам, як людина з високою професійною майстерністю, життєвою мудрістю та організаційним талантом.

Підприємству віддано 30 років невтомної праці. Ця людина мала природню технічну жилку, він — інженер і конструктор, механік і будівельник, справжній фахівець. Все міг зробити сам і навчити інших.

Весь колектив підприємства глибоко сумує з приводу втрати і висловлює щирі співчуття рідним та близьким.

Він назавжди залишиться в наших серцях.

Вічна йому пам'ять!

Новини КП Черкасиводоканал