new-tariff  

Провалля діаметром 14 метрів: в місті продовжуються аварійно-відновлювальні роботи на головному каналізаційному колекторі

DSCF7703По вулиці Чигиринській продовжуються роботи по ліквідації аварійної ситуації, яка сталася минулого тижня на головному каналізаційному колекторі. Після ретельного обстеження ділянки виявлено, що причиною провалля ґрунту є тривалий термін експлуатації мережі, дія газової корозії та наявність ґрунтових вод.

 

         За короткий термін працівниками КП «Черкасиводоканал» виконано значний обсяг підготовчих робіт по відведенню стоків. Змонтовано 265 метрів обвідної лінії діаметром 600мм, встановлено дві глушки та два насоси для перекачки фекальних стоків, для пониження ґрунтових вод пробурили дві свердловини.

Наразі на семиметровій глибині працівники очищають залізобетонну трубу від важких осадів (щебінь, каміння, пісок). Роблять це за допомогою гідродинамічного автомобіля МАЗ, що подає воду під тиском понад 150 атмосфер. В подальшому методом санації буде замінено зношений залізобетонний трубопровід на поліетиленовий діаметром 900 мм. Термін експлуатації нових труб виробником гарантується до ста років.

         Роботи виконуються без обмеження у водопостачанні.

 

DSCF7641DSCF7662DSCF7665DSCF7676DSCF7678DSCF7681DSCF7697

Новини КП Черкасиводоканал