new-tariff  

УВАГА! НЕБЕЗПЕКА!

IMG 20170920 184704Проблема крадіжок чавунних кришок люків з оглядових колодязів на мережах водопостачання та водовідведення не втрачає своєї актуальності. Протягом 2017 року їх викрадено понад півсотні. Це приносить не тільки значні збитки комунальному підприємству, а й загрожує життю та здоров’ю містян.   Безвідповідальність та байдужість людей часто призводить до страшних наслідків.

Відкриті люки на проїжджих частинах та на тротуарах стають причиною травматизму, пошкоджень транспортних засобів, ДТП та інших серйозних надзвичайних ситуацій.

         КП «Черкасиводоканал» використовує всі можливості, щоб зупинити цей злочинний процес. Працівники підприємства проводять планові обстеження оглядових колодязів на міських мережах і виконують їх поточний ремонт, негайно реагують на повідомлення свідомих містян про відсутність кришок на мережах міста.Протягом 2017 року  на зелених зонах встановлено 79 залізобетонних та 533 кришок композитних люків, строк експлуатації яких не менше 15 років.

Крім того підприємством встановлено 87 «антивандальних» люків, які мають спеціальну запірну арматуру та витримують навантаження до сорока тон. Вони  значно знизили кількість крадіжок, але  висока собівартість люків не дозволяє провести їх заміну на всій мережі.

Варто відзначити, що підприємство обслуговує лише частину комунікацій  міста, які є потенційно небезпечними в аспекті цієї проблеми. Більше того, за підсумком обстежень та проведених робіт, значна частка крадіжок випадає на безгосподарські мережі, відомчі мережі підприємств та організацій, комунікації інших служб. Тому наше підприємство звертається до всіх інстанцій, які можуть і повинні сприяти налагодженню порядку в місті задля безпеки нас та наших рідних.

Працівники КП «Черкасиводоканал» переконані, що такі ганебні вчинки, як викрадення кришок люків з оглядових колодязів заслуговують ретельного розслідування та справедливого покарання. Загрози вже стали реальністю. Цьому підтвердження –  недавня трагічна історія смерті хлопчика, який впав у відкритий колодязь безгосподарчої мережі.

КП «Черкасиводоканал» вкотре звертається до містян із закликом бути обачними і при виявленні відкритого оглядового колодязя повідомляти центральну диспетчерську службу підприємства (тел. 37-35-33) або оперативну службу міста (тел. 1505). Пам’ятайте, що відкритий оглядовий колодязь – це завжди загроза для життя та здоров’я мешканців міста.

Новини КП Черкасиводоканал