new-tariff  

Черкаська якість – 2017: КП «Черкасиводоканал» знову серед кращих

022 листопада у готелі «Апельсин» відбулася урочиста церемонія нагородження переможців та призерів обласного конкурсу «Черкаська якість». Конкурс організовано Черкаською обласною державною адміністрацією та Державним підприємством «Черкаський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації».

Цьогоріч для участі у конкурсі 36 підприємств  Черкащини заявили 50 видів продукції. Після проведення експертної оцінки матеріалів, які надали підприємства-учасники, визначено переможців відповідно до номінацій. Це продовольчі та промислові товари для населення, товари виробничо-технічного призначення, роботи і послуги.

Комунальне підприємство «Черкасиводоканал» Черкаської міської ради отримало нагороду в номінації «Продукція: роботи та послуги, які виконуються або надаються у побутовій та виробничій сферах».

        - На мою думку такі заходи вкрай необхідні для визначення рівня якості послуг та чи задовольняють вони мешканців міста. З іншої сторони –  це є популяризація нашої роботи, яка потребує значних зусиль великого колективу працівників, – розповідає директор КП «Черкасиводоканал» Сергій Овчаренко.

Підприємство отримало право використовувати знак «Черкаська якість» в рекламних та інформаційних матеріалах, відображати його на продукції. 

 

1234567823848084 1538717576211490 2131865228 o

Новини КП Черкасиводоканал