new-tariff  

До КП «Черкасиводоканал» завітали представники Черкаського обласного та міського центрів зайнятості

1На базі КП «Черкасиводоканал» відбувся перший прес-тур, організований обласною службою зайнятості. У заході прийняли участь директор Черкаського обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко, директор Черкаського міського центру зайнятості Оксана Щербак, директор КП «Черкасиводоканал» Сергій Овчаренко та журналісти провідних місцевих засобів масової інформації.

Перший організований прес-тур присвячений співпраці комунального підприємства зі службою зайнятості. Під час заходу журналісти мали можливість поспілкувалися з доповідачами.

Організатори розповіли про сьогоднішню ситуацію на ринку праці, поділилися загальними статистичними даними щодо працевлаштування черкащан. Наголосили на позитивному п’ятнадцятирічному досвіді співпраці з надійним роботодавцем КП «Черкасиводоканал», яке сьогодні має сім актуальних вакансій.

На завершення для гостей проведено екскурсію, під час якої розказали про багату історію підприємства, про сучасні напрямки його діяльності, умови роботи та інноваційні підходи з надання послуг споживачам.

 

2345678

Новини КП Черкасиводоканал