new-tariff  

Контролери КП «Черкасиводоканал» проводять рейди по виявленню безоблікового поливу прибудинкових територій багатоповерхівок

fotolia-26220044-1-minОстаннім часом контролерами КП «Черкасиводоканал» часто фіксується безоблікове водоспоживання з поливних водогонів виведених з підвальних приміщень житлових багатоповерхівок. У цьому випадку працівники підприємства складають акти та розсилають листи управляючим будинків СУБ, ОСББ та ЖБК з попередженням обладнати засобами обліку свої поливні крани.

Зважаючи на значну кількість таких випадків, комунальне підприємство звертається до управляючих будинків з проханням раціонально використовувати питну воду. Для цього, необхідно встановити лічильники та сплачувати тільки за фактичне водоспоживання.

Зазначимо, що пріоритетом роботи КП «Черкасиводоканал» є надання якісного водопостачання споживачам і, безумовно, якість обслуговування. В свою чергу, підприємство сподівається на свідомість усіх мешканців у дотриманні вимог користування питною водою, бо, на жаль, справжню цінність води розуміють лише там, де її не вистачає!

Новини КП Черкасиводоканал