new-tariff  

Кулер для води: прихована загроза

voda-6df81Кулери, напевно, найпопулярніші пристрої для розливу води в світі. Їх можна побачити в офісі і на заводі, в школі та дитячому садку, в будинку і на дачі, в спортзалі і готелі... Скрізь, де людям потрібна чиста питна вода.

Так чим же небезпечна вода з кулерів?

Мало хто замислюється над тим, що встановлений бутель для води це тара повторного використання. Забравши ємність у вас, постачальник знову наповнює її водою. Якщо вона неправильно чи не вчасно обслуговується, то в середині апарату з’являється біологічна плівка, а на пластикових стінках утворюються мікроводорослі, які виділяють у воду шкідливі токсини. Спеціальної обробки вимагає не лише бутель, а сам пристрій розливу води. Адже, під час заміни тари, до місця її встановлення торкаються руками, і не завжди найчистішими. Це стосується й носиків холодної та гарячої води. Аналогічна проблема виникає і в тих, хто користується домашнім настільним кулером.

Зважаючи на вищезазначене, працівники лабораторії КП «Черкасиводоканал» радять черкащанам бути уважними і слідкувати за чистотою свої кулерів. Адже, втамувавши спрагу з зараженого кулера, ми ризикуємо своїм здоров’ям. Щоб уникнути лікарняного ліжка, проводьте  знезараження носиків розливу холодної та гарячої води. Крім того, під час заміни бутля, дезінфікуйте місце встановлення тари. Виконати оздоровчі заходи необхідно вимагати у постачальної фірми, але й в домашніх умовах це реально, використавши спиртовий розчин.

Бережіть своє здоров’я – вживайте якісну питну воду тільки з чистої тари.

Новини КП Черкасиводоканал