new-tariff  

До уваги отримувачів субсидії!

субсидіяПунктом 13 Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, рідкого та твердого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 300) передбачено,

що для нарахування субсидій на запит структурних підрозділів з питань соціального захисту населення у п’ятиденний строк з дня його отримання підприємства – виробники/виконавці житлово-комунальних послуг подають відомості про забезпечення громадян житловою площею та комунальними послугами за формами, затвердженими обласними держадміністраціями, в яких зазначається вартість послуг у межах соціальної норми житла та соціальних нормативів користування комунальними послугами в опалювальний і неопалювальний період, а також сума простроченої понад два місяця заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг.

Субсидія на наступний строк не призначається в разі отримання управлінням соціального захисту населення від організацій-надавачів житлово-комунальних послуг інформації про прострочену, понад два місяці заборгованість з оплати послуг.

Субсидія буде призначена лише після документально підтвердження споживачем сплати заборгованості за відповідні житлово-комунальні послуги або укладення договору про її реструктуризацію.

Для того, щоб не втратити право на отримання субсидії, при наявності заборгованості, пропонуємо споживачам звернутися до КП «Черкасиводоканал» для оформлення договору на поетапне погашення боргу.

Для оформлення договору щодо погашення боргу звертайтеся до Служби обліку реалізації води та стоків КП «Черкасиводоканал» (вул. Гетьмана Сагайдачного, 12), , з такими документами:

-          технічний паспорт на будинок (для приватного сектору);

-          право власності на квартиру (будинок);

-          довідка про кількість зареєстрованих осіб;

-          паспорт та індефікаційний код власника або особи, що звернулася для оформлення договору, зі складу зареєстрованих осіб.

Ми працюємо: понеділок-четвер з 8:00 до 17:00, п’ятниця з 8:00 до 16:00 (обідня перерва з 12:00 до 12:48).

Телефони для довідок: (0472) 54-32-98, (0472) 54-32-99, (0472) 54-36-47.

Новини КП Черкасиводоканал