new-tariff  

 Інструкція користувача

1. Для можливості вносити показники лічильників води необхідно зареєструватися на сайті.

160439

Номер рахунку — це Ваш особовий рахунок (о/р складається із цифр; він вказаний у щомісячному рахунку за послуги водопостачання та водовідведення, або на титульній сторінці Вашої розрахункової книжки).

Налаштування

1. Необхідно ввести особисту інформацію, зокрема: П.І.Б., адресу та номер телефону. Всі поля є обов'язковими.

 153811

2. Необхідно створити власний "шаблон лічильників". Використовуючи шаблон, Ви додаєте лічильники, вказуючи: номер лічильника, тип води та його розташування.

Після заповнення особистої інформації та створення "шаблону лічильника" обов'язково натисніть "Зберегти налаштування".

170425

Відправка звітності

1. Після того, як в Налаштуваннях Ви створили свій "шаблон лічильників", Ви маєте змогу відправляти звіти по цих лічильниках. Форма відправки звітності відповідає створеному "шаблону лічильників". Якщо форма відправки звітності не відповідає Вашим вимогам, тобто не співпадають номер, тип або розташування одного або декількох лічильників, це свідчить про помилку у створенні "шаблону лічильників". Вам необхідно зайти в "Налаштування" та внести необхідні зміни в "шаблон лічильників".

2. Показники лічильників надсилаються щомісяця із 20 до 30 (31) числа станом на останній день місяця. Тобто нарахування проводяться за весь поточний місяць.

Звертаємо Вашу увагу, що показники лічильників слід подавати в метрах кубічних (м3), тобто з циферблата лічильника знімаються лише цифри на чорному фоні.

170620

Історія звітів

У цьому розділі Ви маєте змогу переглядати історію звітності, яка подається для Вас у вигляді таблиці з інструментами сортування та фільтрації інформації. Ви можете сортувати дані за будь-яким полем, переглядати історію за певний період, а також по певному лічильнику.