new-tariff  

Новини

Вітаю із Днем працівників водного господарства України!

КП "Черкасиводоканал"Водне господарство тісно пов'язане з усіма сферами життя, адже кожна галузь національної економіки потребує надійного водозабезпечення та водовідведення. Результати нашої праці щоденно відчувають черкасці, споживаючи воду. Отож, ми, шановні колеги, забезпечуючи цілодобове водопостачання для жителів міста, виконуємо відповідальне завдання — створюємо комфортні умови життя.

У цей святковий день бажаю Вам професійних звершень та успіхів у щоденній роботі! Нехай у Ваших родинах панує добробут, злагода та затишок! Міцного здоров'я, душевного спокою, гармонії та достатку!

З повагою, директор

Сергій Овчаренко

АНОНС

Прямий ефір за участю директора КП "Черкасиводоканал" Сергія Овчаренка відбудеться у середу,  25 травня о 18:40 на ТРК "Вікка". Свої запитання ви можете поставити, заповнивши форму зворотнього зв'язку на офіційному сайті комунального підприємства, або зателефонувавши безпосередньо в студію за номером 37-53-33.

Подивитися запис ефіру можна тут

Візит до школи-інтернату

День Черкаської спеціальної школи-інтернату відвідали представники Черкаського водоканалу 18 травня.

Футбольний турнір між командами цехів Водоканалу офіційно стартував

Перша гра чемпіонату з міні-футболу, організованого профспілкою КП "Черкасиводоканал", відбулася 17 травня на футбольному полі підприємства.

Вітаємо з Днем Перемоги!

Щороку в травневі дні «Черкасиводоканал» вітає ветеранів Великої Вітчизняної війни, колишніх працівників підприємства. Цього року водоканалівці завітали до осель двадцяти шести ветеранів та вручили їм подарунки до святкового столу.

Ми цінуємо перемогу наших мужніх земляків і шануємо їхній подвиг.

Шановні ветерани!

Щиро вітаємо вас із 9 травня! Бажаємо міцного здоров'я, злагоди, добра і благополуччя! Низький уклін вам за Перемогу! Ми вдячні за нашу свободу та можливість жити у вільній країні!

Сторінка 227 з 231