new-tariff  

Новини

Судове засідання між “Черкасиводоканалом” та “Азотом” перенесено на невизначений термін

981ME-210 грудня відбулося засідання колегії суддів Господарського суду Черкаської області за позовом ПАТ «Азот» до КП «Черкасиводоканал» про стягнення майже 23 мільйонів гривень за очистку стічних вод та за зустрічним позовом КП «Черкасиодоканал» до «Азоту» про визнання правочинів недійсними.

В ході судового засідання справа по суті не розглядалась, оскільки головуючий суддя, відповідно до статті 20 Господарського процесуального кодексу України, заявив клопотання про самовідвід, який колегією суддів був прийнятий.

Наступний розгляд справи буде визначено після призначення нового головуючого, про що буде повідомлено усіх учасників судового процесу.

Ліквідація аварії на каналізаційному колекторі триває

likvidaciya avariiМайже три тижні працівники КП «Черкасиводоканал» цілодобово проводять роботи на місці аварії головного каналізаційного колектора, який приймає стоки майже з усього міста. Цьому колектору вже понад сорок років. Тому через зношеність залізобетонних труб час від часу тут трапляються аварії.

Нагадаємо, що аварія сталася 17 листопада поблизу ГКНС № 2 по вул. Чигиринській. Черкащани жодних незручностей з наданням послуги водопостачання та водовідведення не відчули, тому що працівники оперативно змонтували тимчасовий колектор та встановили три насосні агрегати, якими перекачується весь об'єм стічних вод.

Автопарк «Черкасиводоканалу» поповнився новою спецтехнікою

vruchennya tehnikiАвтотранспортний парк КП «Черкасиводоканал» поповнився двома потужними екскаваторами іноземного виробництва. Ключі від нової спецтехніки сьогодні працівникам Водоканалу вручив помічник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Олександр Гіренко. Техніка придбана завдяки співпраці з Міністерством за кошти Світового банку у рамках реалізації інвестиційного проекту.

- Дані спецмашини мають високу продуктивність і, я сподіваюсь, що ви зможете в повному обсязі оцінити їх роботу, - зазначив помічник Міністра Олександр Гіренко.

Представники Світового банку перевірили, як було освоєно кредит на модернізацію об’єктів КП «Черкасиводоканал»

DVS nasos24 листопада з робочим візитом у місті Черкаси перебували фахівці Міжнародного банку реконструкції та розвитку на чолі з директором Світового банку з питань України, Білорусі та Молдови Чімяо Фан. Гостей зустрічали заступник міського голови Віктор Беззубенко та т.в.о. директора КП «Черкасиводоканал» Григорій Руденко.

Делегація оглянула Дніпровську водоочисну станцію та головну каналізаційну насосну станцію № 2, що були модернізовані за рахунок позики Світового банку в рамках реалізації проекту розвитку міської інфраструктури. Частка «Черкасиводоканалу» на модернізацію водопровідних та каналізаційних насосних станцій склала 10,9 млн.доларів.

Колектор по Чигиринській дав збій

kolektor 11Ввечері 17 листопада на головному каналізаційному колекторі по вул. Чигиринській, який транспортує 70 відсотків стічних вод міста, виникла аварійна ситуація - перестали транспортуватися стоки на насосну станцію. На місце аварії оперативно виїхали служби Водоканалу, провели обстеження і виявили просідання ґрунту на ділянці каналізаційного колектора.

- Черкащани не відчули незручностей з наданням послуги водопостачання та водовідведення, тому що ми оперативно змонтували обвідну лінію та підключили два насосні агрегати для перекачування всього об'єму стічних вод, - говорить директор КП «Черкасиводоканал» Сергій Овчаренко. – Нині ситуація під контролем, хоча і досить складна, адже колектор залягає на глибині більше семи метрів, а для забезпечення доступу до аварійної ділянки потрібно робити водопониження, тому що понад три метри колектора знаходиться під ґрунтовими водами.

Сторінка 227 з 274