new-tariff  

Новини

Обладнання каналізаційних насосних станцій модернізовуватимуть українці

Агрегати головних каналізаційних насосних станцій замінять на більш сучасні Українська компанія "ЮТЕМ-Інжиніринг" ВАТ "Південтеплоенергомонтаж" виграла тендер для модернізації каналізаційних насосних станцій Черкаського водоканалу. Договір між підприємствами підписано в середині серпня.

Загалом у тендері брали участь чотири компанії. "ЮТЕМ-Інжиніринг" запропонувало найвигідніші умови для проведення усього обсягу робіт. Отож, компанія модернізовуватиме дві головні та дев'ять районних каналізаційних насосних станцій. Очікується, що коефіцієнт корисної дії оновленого насосного обладнання збільшиться до 75-76%.

Розпочалися роботи із заміни аварійного водопроводу по вулиці Різдвяній

Бригади Водоканалу розпочали замінювати аварійний водопровід по вулиці РіздвянійВодоканалівці днями почали замінювати водопровідні труби біля житлового будинку на вулиці Різдвяній, 91 (між вул.Благовісною та Ільїна). На цій ділянці протягом останніх трьох років сталися три аварії. Для їх ліквідації встановлювали металеві вставки, але пориви повторювалися. Тому було прийняте рішення замінити цю частину водоводу. Загалом планується оновити 97 метрів труби діаметром 315 мм.

Водоканалівці відсвяткували День Незалежності разом з містянами

На парад водоканалівці приходили сім'ямиНайактивніші працівники Черкаського водоканалу 24 серпня взяли участь у святковій ході центральною вулицею міста. Від пам'ятника Богдана Хмельницького до відреставрованої Соборної площі вони пройшли разом із представниками обласної адміністрації, мерії, низки комунальних підприємств та спортивних шкіл міста.

- На свято прийшли представники усіх цехів підприємства, - розповідає Григорій Руденко, головний інженер КП "Черкасиводоканал". - Ми традиційно не лишаємося осторонь подібних заходів, адже вони об'єднують не лише колективи, а й усе місто.

Шановні земляки!

Із Днем Незалежності України!Прийміть найщиріші вітання з нагоди головного державного свята — Дня Незалежності України!

Вже 20 років минуло із часу, коли реалізувалося вікове прагнення народу до національного відродження та духовної свободи. Ці роки стали випробуванням для українців на зрілість, мудрість та стійкість життєвих принципів. Нині усі ми усвідомлюємо, що творення держави — наш спільний обов'язок. Нехай цей святковий день стане ще однією нагодою для консолідації усього народу навколо ідеї державності. Гуртуймося, будьмо патріотами і спільними зусиллями ми зможемо пройти шлях до процвітання та добробуту!

Бажаю Вам внутрішнього натхнення, гармонії, миру в домівках, чистоти в помислах, благородства у вчинках, поміркованості та порозуміння, щирих та надійних друзів та однодумців!

З повагою, директор

Сергій Овчаренко

У Черкаських фонтанах живуть раки, карасі та жаби

Чистоту фонтанів забезпечують працівники цеху ЕВКНС ВодоканалуА водоканалівці прибирають звідти гори сміття

Шість фонтанів міста — по одному біля міськвиконкому, на площі 700-річчя, у парку Хіміків, за обласною радою та два у Долині троянд — обслуговують бригади Черкаського водоканалу.

- Наше завдання — слідкувати за стабільною роботою цих фонтанів, - говорить Геннадій Тамаз, заступник начальника цеху експлуатації водопровідних та каналізаційних насосних станцій КП "Черкасиводоканал". - У них не повинно бути сміття, а вода має бути прозорою.

Сторінка 227 з 235