new-tariff  

Новини

Обмін досвідом – шлях до вдосконалення

5y

Модернізація виробничих потужностей, автоматизація робочих процесів та покращення обслуговування населення є пріоритетним завданням для КП «Черкасиводоканал». Спеціалісти нашого підприємства зустрілися з колегами в Кропивницькому для обміну досвідом у питаннях вдосконалення роботи водоканалів.

Сміття в каналізації - пряма загроза безперебійності системи водовідведення

каналізація не смітникЩотижня працівники Черкасиводоканалу ліквідовують понад 50 каналізаційних засмічень, промиваючи під значним тиском тисячі метрів трубопроводів. Причиною цьому, у більшості випадків, є порушення споживачами правил користування каналізацією.

З 1 травня зміниться вартість доочищеної питної води

artvodaЗ 1 травня 2019 року зміниться ціна на доочищену питну воду, яка реалізується в магазині «Криниця» (вул. Гетьмана Сагайдачного, 12 КП «Черкасиводоканал»), в автоматах розливу та у мобільних точках продажу з автомобілів підприємства біля житлових будинків.

З 1 травня запрацюють черкаські водограї

1y - копия

Ще у березні працівники КП «Черкасиводоканал» розпочали роботи з підготовки до запуску міських фонтанів. Вони налагоджують всі системи, очищають чаші, а де потрібно проводять ремонт та часткову реконструкцію.

 

У травні кожен абонент «Черкасиводоканалу» отримає щорічний звіт

022На виконання постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі - НКРЕКП) від 30.03.2017 № 464 КП “Черкасиводоканал”, як виконавець послуг з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), виробник послуг з централізованого водопостачання та водовідведення, забезпечує доведення до відома споживачів інформації щодо:

Сторінка 1 з 227