new-tariff  

Новини

100% оплата послуг – гарантія безперебійного водопостачання

voda2019Підготовка питної води для населення та її транспортування до наших домівок потребує великих зусиль, як фізичних, так і фінансових. Робота КП «Черкасиводоканал» цілком залежить від обсягу коштів, які надходять від абонентів за отримані послуги водопостачання та водовідведення. За ці гроші підприємство розраховується за реагенти для водоочищення, електроенергію, за очистку стічних вод з ПАТ «Азот», за паливно-мастильні матеріали, податки та інші витрати.

Використовуй за призначенням (відео)

IMG 0935Закликаємо містян дбайливо користуватися власністю громади. Використовуйте питні фонтанчики за призначенням. Вони встановлені за кошти платників податків. Не будьте байдужими, робіть зауваження тим, хто має намір пошкодити їх. Звертайтеся до поліції (тел. 102), якщо бачите відверті хуліганські дії. У разі виявлення несправностей звертайтеся до центральної диспетчерської служби нашого підприємства за тел. 37-35-33.

Піщанські школярі ознайомилися з роботою черкаського водоканалу

8eeВже традиційно на КП «Черкасиводоканал» завітали школярі з Піщанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Золотоніської районної ради Черкаської області. Діти отримали чимало корисної інформації від фахівців нашого підприємства про історію, розвиток та сучасну структуру міського водозабезпечення.

Чи потрібні черкащанам питні фонтанчики…

1qqУ 2016 році за кошти міського бюджету в різних районах міста було встановлено 18 питних фонтанчиків. Четвертий рік поспіль містяни мають змогу безкоштовно втамувати спрагу у спекотний літній період. Вода в них повністю безпечна та відповідає усім державним гігієнічним вимогам, адже подається вона безпосередньо з централізованої мережі водопостачання.

Сторінка 1 з 233