new-tariff  

Досі проводяться роботи з ліквідації аварії на каналізаційному колекторі по Чигиринській

"ProMisto", "Прес-центр""Прочерк", "Провінція"

Майже тиждень водоканалівці цілодобово проводять роботи на місці аварії головного каналізаційного колектора, яка сталася 21 листопада в районі залізничного переїзду по вул. Чигиринській.

Найскладнішим завданням, говорять фахівці, є зниження рівня ґрунтових вод, які тут залягають неглибоко. За словами Сергія Овчаренка, директора КП "Черкасиводоканал", на сьогодні бригади підприємства пробурили три свердловини для того, аби понизити рівень підземних вод.

– У понеділок зробимо четверту свердловину і очікуємо, що протягом трьох-чотирьох діб рівень ґрунтових вод опуститься, що дозволить нам розпочати роботи безпосередньо на аварійній ділянці, – додає Сергій Овчаренко. – Саме після розкопки місця пориву можна буде оцінити масштаби робіт, які потрібно провести для остаточної ліквідації аварії.

Нині фахівці водного підприємства проводять роботи по вдосконаленню системи перекачування стічних вод. Щоб стоки не потрапляли в зону розкопок, необхідно встановити глушки на обвідному колекторі, попередньо понизивши там стічні води. Для виконання цього завдання змонтують додатковий колодязь, адже ті, які є зараз, мають завужений діаметр і не дозволяють встановити глушки. Тож новий колодязь збудують за сучасними стандартами – він матиме більший діаметр, що дозволить в подальшому швидко виконувати роботи.