new-tariff  

Тендер для модернізації каналізаційних насосних станцій

КП "Черкасиводоканал" оголошує тендер для модернізації двох головних та дванадцяти районних каналізаційних насосних станцій. Роботи включатимуть демонтаж існуючої техніки і обладнання, поставка, встановлення, введення в дію нового насосного і електричного обладнання, навчання персоналу методам управління і контролю встановленого обладнання.

Запрошення до участі у тендері 

Україна

Проект: Розвиток Міської Інфраструктури

Позика № 4869-UA

Контракт № UIP-CHS-ICB-01C

«Модернізація двох головних каналізаційних та дванадцяти районних каналізаційних насосних станцій»

1. Це Запрошення до участі у тендері видається слідом за Загальним повідомленням про закупівлі відносно цього проекту, опублікованим у Development Business », №710 від 16 вересня 2007р.

2. Україна отримала позику від Міжнародного Банку Реконструкції та Розвитку для реалізації проекту «Розвиток міської інфраструктури» та має намір використати частку надходжень за цією позикою на виконання платежів (включно з ПДВ) в рамках контракту «Модернізація двох головних каналізаційних та дванадцяти районних каналізаційних насосних станцій», No.UIP-CHS-ICB-01C.

3. Комунальне підприємство «Черкасиводоканал» Черкаської міської ради цією об'явою запрошує прийнятних учасників тендеру надати свої запечатані тендерні пропозиції на здійснення поставки та монтажу обладнання для виконання модернізації двох головних та дванадцяти районних каналізаційних насосних станцій Комунального підприємства «Черкасиводоканал» Черкаської міської ради в м. Черкаси. До складу робіт включаються демонтаж існуючої техніки і обладнання, поставка, встановлення, введення в дію нового насосного і електричного обладнання, навчання персоналу методам управління і контролю встановленого обладнання.

4. Тендер буде проведено за процедурами Міжнародних конкурсних торгів, наведеними у Посібнику Світового Банку «Закупівлі у рамках позик МБРР та кредитів МАР» (в редакції: Травень 2004р., переглянуто згідно Поправок: Травень 2010р.) До участі в тендері допускаються всі Учасники тендера з прийнятних країн згідно з Посібником. Період поставки й монтажу обладнання складає шістдесят (60) тижнів.

Кваліфікаційні вимоги:

Кваліфікаційні вимоги для Учасників торгів, у тому числі спільних підприємств, субпідрядників або продавців:

Мінімально допустимі критерії:

Фінансова спроможність: Учасник торгів повинен представити завірені фінансові звіти або будь-які інші надійні документальні свідоцтва, що підтверджують річний оборот за кожен з останніх трьох років в розмірі, що перевищує або дорівнює 7 000 000 доларів США. Середній оборот розраховується як загальні завірені виплати, що були отримані за контрактами що виконуються, або за завершеними контрактами. Вітчизняні учасники повинні надати документальні свідоцтва відсутності простроченої заборгованості перед податковими органами.

Фінансові показники за попередній період: Підтверджений аудитором баланс або, якщо такий не вимагається за законом країни учасника торгів, інші фінансові підтвердження , прийнятні для Замовника, надаються Учасником за останні 3 (три) роки для демонстрації його поточних фінансових показників та довгострокової фінансової стійкості, тобто Учасник торгів повинен підтвердити позитивний власний капітал (різницю між сумарними активами та загальною сумою зобов'язань ).

Загальний досвід: Досвід роботи у якості генерального підрядника, підрядника або субпідрядника за контрактами, що були виконані як найменше протягом останніх 5 (п'яти) років до кінцевого строку подання заявки на участь в тендері.

Особливий досвід: Участь у якості генерального підрядника, підрядника або субпідрядника як найменше у 2 ( двох ) контрактах, кожний на суму, що перевищує або дорівнює 4 000 000 доларів США, та які успішно завершені або знаходиться у стадії завершення та є подібними до запропонованого контракту по обсягу робіт та обладнанню. Подібний характер і складність проекту до запропонованого означає поставку, монтаж і введення в дію обладнання подібного типу. Для підтвердження відповідності даній вимозі, учасник повинен надати перелік таких контрактів із зазначенням замовника, ціни та тривалості контракту, а також типу поставлених товарів/наданих послуг.

Кваліфікація співробітників: Для виконання цього пункту контракту Підрядник повинен мати в своєму розпорядженні таких спеціалістів: один Керівник проекту з загальним досвідом роботи не менше 10 років, в тому числі 5 років досвіду роботи в подібних проектах з будівництва та введення в експлуатацію об'єктів; один інженер-електрик/ електронник з загальним досвідом роботи не менше 10 років, в тому числі 5 років досвіду роботи в подібних проектах по введенню в експлуатацію, по налагоджуванню, програмуванню та інжинірингу інформаційних технологій на комплексних об'єктах, системах та/ або обладнанні; керівник будівництва з загальним досвідом роботи не менше 10 років, в тому числі 5 років досвіду з виконання подібних робіт та 3 роки досвіду роботи в подібних проектах з технічного контролю будівельно-монтажних робіт. Для підтвердження відповідності цим вимогам надаються короткі резюме та/або відповідні записи в трудових книжках.

Рух грошових коштів: Учасник торгів повинен продемонструвати наявність або доступність фінансових ресурсів у вигляді ліквідних активів, не заставленого нерухомого майна, кредитних ліній та інших фінансових коштів, окрім отриманих авансових платежів по контрактам, у розмірі не менше 850 000 доларів США.

Історія судових розглядів: Учасник торгів надає достовірну інформацію про судові або арбітражні розгляди, що проводяться або пройшли, які виникли у зв'язку з контрактами, що були виконані або виконуються протягом останніх 3 (трьох) років.

Переваги вітчизняним виробникам/товарам не надаються.

Додаткова інформація наведена в тендерній документації.

5. Зацікавлені прийнятні Учасники торгів можуть отримати додаткову інформацію в Регіональній групі впровадження проекту Комунального підприємства «Черкасиводоканал» Черкаської міської ради, контактна особа Лісковець Світлана, заступник директора (тел. +38 0472 37-24-27, факс: +38 0472 37-33-00, email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ) та вивчити тендерну документацію за адресою (1), вказаною нижче, з 09-00 до 16-00.

6. Зацікавлені Учасники торгів можуть придбати повний комплект Тендерної документації англійською або російською мовою, подавши на адресу (1), наведену нижче, письмову заявку та сплативши комісійний збір, який не підлягає поверненню, в розмірі 2400 гривень або 300 доларів США. Оплату необхідно здійснити шляхом банківського переказу на вказані нижче рахунки. Тендерна документація буде надіслана авіапоштою на адресу покупця, у разі, якщо останній знаходиться за кордоном, звичайною поштою або кур'єром у разі вітчизняного покупця, також документацію можна отримати, звернувшись безпосередньо за адресою (1), вказаною нижче.

7. Тендерні пропозиції повинні бути доставлені за адресою (1), вказаною нижче, не пізніше 12:00 за місцевим часом, 15 квітня 2011р. Всі тендерні пропозиції повинні супроводжуватись заставним забезпеченням в розмірі не менше двох відсотків ( 2 % ) від ціни тендерної пропозиції або еквівалентній сумі у вільно конвертованій валюті. Подача тендерних пропозицій у електронному вигляді не дозволяється. Тендерні пропозиції, доставлені пізніше встановленого часу та дати, будуть відхилені. Тендерні пропозиції відкриваються у присутності представників Учасників, які можуть бути особисто присутніми за адресою (2), вказаною нижче, о 12:00 за місцевим часом, 15 квітня 2011р.

Адреса (1):

Комунальне підприємство «Черкасиводоканал» Черкаської міської ради

вул. Ватутіна, 12

3-й поверх, кімната 301

м. Черкаси, 18000

Україна

Тел: +38 0472 37-24-27

Факс: +38 0472 37-33-00

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду


Адреса (2):

Комунальне підприємство «Черкасиводоканал» Черкаської міської ради

вул. Ватутіна, 12

3-й поверх, Конференц-зала

м. Черкаси, 18000

Україна


Банківські реквізити для платежів у гривні:

Номер рахунку: 26003317673900

Банківська установа: АТ "УкрСиббанк" пр-т. Московський, 60 м. Харків, 61050, Україна

МФО: 351005

Одержувач: Комунальне підприємство «Черкасиводоканал» Черкаської міської ради

ЄДРПОУ: 03357168

Адреса: вул. Ватутіна,12 м. Черкаси, 18000 Україна

Індивідуальний податковий номер: 033571623012

Свідоцтво платника ПДВ №: 100320625


Банківські реквізити для платежів у доларах США:

Номер рахунку: 26003317673900

Банківська установа: АТ "УкрСиббанк" пр-т. Московський, 60 м. Харків, 61050, Україна

МФО: 351005

Одержувач: Комунальне підприємство «Черкасиводоканал» Черкаської міської ради

ЄДРПОУ: 03357168

Адреса: вул. Ватутіна,12 м. Черкаси, 18000 Україна

Банк-бенефіціар:

Intermediary: BKTRUS33

DEUTSHE BANK TRUST COMPANY AMERICAS, NEW YORK

Account with Institution: KHABUA2K/04402971 UKRSIBBANK


Банківські реквізити для платежів у Євро:

Номер рахунку: 26003317673900

Банківська установа: АТ "УкрСиббанк" пр-т. Московський, 60 м. Харків, 61050, Україна

МФО: 351005

Одержувач: Комунальне підприємство «Черкасиводоканал» Черкаської міської ради

ЄДРПОУ: 03357168

Адреса: вул. Ватутіна,12 м. Черкаси, 18000 Україна

Банк-бенефіціар:

Intermediary: DEUTDEFF Deutsche Bank AG, Frankfurt

Account with Institution: KHABUA2K/947000610 UKRSIBBANK KHARKIV, UA