new-tariff  

Колектор по Енгельса відремонтовано

Ліквідація аварії на колекторі. Фінішна прямаНаслідки аварії на головному каналізаційному колекторі по вул.Енгельса-просп.Хіміків, що сталася 28 червня, остаточно усунено. Майже цілодобова робота бригад Черкаського водоканалу протягом місяця і півмільйона гривень — така "ціна" швидкої ліквідації масштабної аварії.

- Переконаний, що найбільшим досягненням стало те, що черкасці не відчули незручностей із наданням послуг Водоканалу, - наголошує Сергій Овчаренко, директор комунального підприємства. - Я щиро вдячний нашим працівникам, які за будь-якої погоди практично цілодобово проводили ремонтні роботи, аби якнайшвидше відновити стабільну роботу колектора.

Масштаби ліквідації насправді вражають. Роботи велися на глибині восьми метрів. За словами Сергія Овчаренка, це перший подібний досвід на аварії. Також вперше використали метод "продавлення" трубопроводу — за допомогою 500-тонного пресу в старі труби продавили нові трохи меншого діаметру. Таким чином було замінено 32 метри труб, а загалом за час ліквідації аварії оновили 57 метрів трубопроводу. Ускладнювала ремонт постійна зміна погоди — котлован то заливало водою, то спека тестувала на міць водоканалівців. А в період ліквідації іншої аварії на колекторі по бульвару Шевченка — вул.Сєдова, служби Водоканалу цілодобово працювали відразу у двох точках.