new-tariff  

Аварію на каналізаційному колекторі по Шевченка-Сєдова ліквідовано

Аварію на колекторі ліквідованоАварія на каналізаційному колекторі, що проходить по бул.Шевченка-вул.Сєдова, сталася увечері 19 липня. Колектор транспортує стічні води із частини мікрорайону "Митниця".

На місце аварії оперативно виїхали служби Водоканалу. Для безпеки виконання робіт перекрито проїжджу частину.

- При попередньому обстеженні ми виявили підпори стічних вод на ділянці колектора по Сєдова від бульвару Шевченка до вулиці Волкова, - говорить Сергій Овчаренко, директор КП "Черкасиводоканал". - Спочатку спробували прочистити і зняти ці підпори, але це не вдалося, оскільки колектор пошкоджено на ділянці більше 5 м по його довжині.

Колектор виготовлений із залізобетонних труб діаметром 600 мм. За словами Сергія Овчаренка, було прийнято рішення розкопувати пошкоджену ділянку. Роботи безперервно велися усю ніч. До четвертої ранку водоканалівці замінили 6 м труби та забетонували місця з'єднань. Наразі йде процес засипки піском і замивки водою для його ущільнення.

Щоб уникнути підтоплення місця аварії, на "Митниці" понизили тиск води. Та сьогодні у другій половині дня планується його стабілізувати та повністю завершити роботу з ліквідації.

- Наші бригади спрацювали швидко та оперативно, - зазначає Сергій Овчаренко. - Висловлюю вдячність усім працівникам, які над усуненням наслідків аварії працювали усю ніч, незважаючи на те, що цілодобово працюють на ліквідації іншої аварії по Енгельса.